Cytat #64950: Rozkmiń jaka akcja: na…

<Max> Rozkmiń jaka akcja: na lekcji umówiliśmy się z klasą, że Bolo rzuci w babkę od historii kartkę zwiniętą w kulkę i krzyknie granat a cala klasa pod ławki dla jaj
<Max>No i tak zrobił, rzucił kulką prosto jej w okulary, krzyknął granat, wszyscy pod ławki a babka na to "co mówiłeś, bo nie słyszałam"?

Źródło: kretyn.com

Leon i Mariolka…

Marioolkaaa! – Wrzasnął Leon z kuchni – nalej mi tego szardoneja flakonu od cioci Zosi.

– To parafka baranie i porzeczkowe mocne…

czy ktoś pamięta jak to się zaczęło?

Mam telefon w sieci T-Mobile

bo najbardziej wqrwiającej reklamie jaką w życiu słyszałam „chyba ja jestem jakaś nienormalna” pomyślałam sobie, że poziomem żenady może ją przebić tylko reklama pt. „jak się popieści to się wszystko zmieści’ i jest! Reklama T-Mobile na stacji benzynowej! Jakby czytali mi w myślach!

Muszę czekać do listopada, bo w związku z długą zażyłością dostanę od nich telefon za złotówkę.

I następnego dnia rozwiązuję umowę.

Cytat #64792: czwartek, rozmowa na temat…

<i> czwartek, rozmowa na temat wyjścia na piwo
<Najdas> obiecałem, że nie będę pił przez tydzień
<Najdas> i ch*j nie będę i tyle
<dakmor> przecież jutro będziesz pić
<Najdas> no ale tydzień jest od poniedziałku do czwartku
<Najdas> potem jest weekend

Źródło: kretyn.com

Re: Fajne nazwy przystanków autobusowych/tramwajo

Od 1 września znikną z mapy Krakowa takie kultowe nazwy przystanków, jak „Hejnał”, „Fabryka Drożdży”, „Ogródki Działkowe”, „Parowozownia”, „Pralnia” czy „Studnia Miejska”. Za to mają pojawić się takie, jak np.: „Niebieska Autostrada”, „Słona Woda”, „Suche Stawy” czy „Węgrzynowice Dół”.

jeszcze 1040

Folk- malarka gdzieś pod Krzemieniem,

co na szkiełku maluje jelenie,

rzekła z mina dość chytrą:

Od dziś robię in vitro,

(co się mocno odbije na cenie)

Re: Jestę w pół zboczona

Kryształowe żyrandole poważam jedynie w operze, teatrze, muzeum, ew.pałacu, który zwiedzam. Nie potrafiłabym mieszkać w nieprzytulnych wnętrzach reprezentacyjnych, kipiących od ostentacyjnego bogactwa. Skręciło by mnie po tygodniu.

Wiem, jestem, zboczeńcem wśród zboczeńców.

reklamy w czasie transmisji olimpijskich

czy ja śnię, czy mnie skleroza dopadła?

Od kiedy to między poszczególnymi relacjami wali się tyle badziewia reklamowego (mowa o tzw. trzonie abonamentowym, czyli MISYJNYM) ?

20 sekund zawodów- reklamy- dwa zdania w idiotycznym studio z kretyńską panią O. – reklamy.

Rzy..gam już tym egzaltowanym filmikiem o wszechogarniającej mocy sportu, nie chcę, żeby strzelał do mnie jakimś tapicerskim pistolecikiem facio z Castoramy, mam w głębokiej rezerwie wszelkie produkty sponsorów. Won mi z oczu!

Ja chcę oglądać OLIMPIADĘ.

Re: Wyższe wykształcenie do pracy w chlewie?!

Gość portalu: eureka napisał(a):

> teraz prawie wszyscy studiują to co w tym dziwnego

To w tym, dziwnego, że do byle jakiej roboty potrzeba niewyobrażalnie ogromnego wykształcenia. W kopalniach pracują ludzie po doktoratach, bo nie ma dla nich innej pracy. Z tym wykształceniem to będzie absurd, kiedy zrobią studia do nauki jazdy samochodem. Będą uczyć mechaniki pojazdowej. Trzeba będzie znać każdą cześć z samochodu. Najdrobniejszą śrubkę i tulejkę. Powiedzieć z pamięci gdzie każda część się znajduje. To jest po prostu głupota wymagać od ludzi studiów. Jakie to ma znaczenia, kto co skończył? Studia się kończy po to, aby uzupełnić wiedzę teoretyczną. Jak już się ma wiedzę praktyczną i doświadczenie. A nie po to, żeby zdobyć wykształcenie w byle jakim zawodzie i potem nie mieć pracy. Ludzie po prostu sfiksowali i tyle.